Hemen Ara: 0542 856 18 70
 

 

Doğuş Tüp Bebek Merkezi

Kıbrıs Doğuş Doğum Hastanesi Tüp Bebek ve Kadın Hastalıkları Merkezi 1992 yılında Op. Dr. Şevket ALPTÜRK tarafından Doğuş Doğum Kliniği adı altında Kadın Sağlığı, Hamilelik ve Doğum hizmetleri vererek kurulmuş, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (K.K.T.C.) Sağlık Bakanlığından 2005 yılında Doğuş Hastanesi ve 2006 yılında ise Tüp Bebek (Üremeye Yardımcı Tedavi Merkezi) onayını almıştır.


Merkezimiz, güncel tıbbi uygulamalar için gereken en son teknolojiyle donatılmış laboratuar ve ameliyathane altyapısına sahiptir. Tüm bu donanımının yanı sıra ISO 9001:2000 belgesini alarak akredite olmuştur. Merkezimiz Şehit Erdoğan Mustafa Sok. No: 19 Yenişehir/ Lefkoşa adresinde faaliyetlerine devam etmekte olup otoparkı, cafe’si ve dinlenme alanları ile sadece bir tıbbi merkez olarak değil, aynı zamanda kendinizi evinizde hissedeceğiniz bir şekilde sevgi ve özenle hizmet sunabilmek için hazırlanmıştır.


Merkezimizde ICSI ( mikroenjeksiyon ), IVF, ( tüp bebek ) IUI, ( aşılama), IMSI, yumurta donasyonu, sperm donasyonu, embriyo donasyonu gibi işlemlerin yanı sıra gerçekleştirdiğimiz PGT uygulaması ile doğacak çocuktaki oluşabilecek hastalıkları tespit edebildiğimiz gibi cinsiyet seçimi de yapabilmekteyiz.


Her biri kendi konularında uzman, güler yüzlü ekibi ile teknolojinin en son olanaklarını ustalıkla kullanan ekibimiz tüp bebek konusunda deneyimli olup Türkiye’deki ve dünyadaki büyük merkezlerden referanslıdır. Doğuş Hastanesi ve Tüp Bebek Merkezi olarak en büyük amacımız hastalarımızın memnuniyeti ve mutluluğudur.

Doğuş Tüp Bebek Merkezini Seçmenizin Birçok Nedeni Var.

1) Yüksek Başarı
Dünya standartlarında yüksek gebelik oranları.

2) Kişiye Özel Mükemmel Tedavi
Çünkü bizim için bir hastadan çok daha fazlasını ifade ediyorsunuz.

3) Alanında En İyi Profesyöneller
Geniş kadromuz ile 365 gün hizmetinizde.

4) Açık ve Güvenilir Bilgi
Her çift, ilk randevudan itibaren kendilerine uygulanacak tedavi yöntemi hakkında detaylı olarak bilgilendirilir.

 

 

Anasayfa | Hakkımızda | Ekibimiz | Tedavi Ücretleri | Konaklama | İletişim
Tüm Hakkı Saklıdır. © 2011 Doğuş Tüp Bebek Merkezi
Designed by Can Erbulut ers.net